Mini rekuperatorius Klaipėdoje – eksperto patarimai Jums!

Gerai žinome tai, kad žiema yra tas metas, kada namuose praleidžiame tikrai labai daug savo laiko. Puikiai suvokiame tai, kad garantuoti juose juose šiltą, tačiau, kartu ir gryną, gaivų orą yra tikrai labai sudėtinga. Verta pastebėti tai, kad būti prie atidaryto lango yra ne tik nemalonu, tačiau ir labai pavojinga. Žinome, kaip greitai galime peršalti, o pasveikti nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tad, net vienas pavojingas oro gūsis gali sukelti labai rimtų nemalonumų. Turime suvokti tai, kad tokios situacijos metu nuolat ieškome bet kokio galimo sprendimo būdo. Džiugu pranešti, kad jis tikrai yra. Drąsiai galima teigti, kad vienas iš jų yra sieninis rekuperatorius: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/12/sieninis-rekuperatorius-lunos-nexxt/. Puikiai suvokiame tai, kad patalpų vėdinimas neatidarant langų ar durų mums gali atrodyti tiesiog neįmanomas. Tačiau, šiandienos technologijų dėka, šis požiūris turi keistis ir į pasaulio inovacijas galime pažvelgti visai kitu kampu. Į kokius parametrus atsižvelgti renkantis būsto vėdinimo sistemą?

 

Be jokios abejonės, puikus visa to pavyzdys yra ne kas kita, kaip tik sieninis rekuperatorius. Puikiai suvokiame, kad tai nuostabus būdas namų vėdinimo klausimu. Kaip teigia ekspertai, namus vėdinti būtina dėl daugelio skirtingų priežasčių. Tad, vienareikšmiškai, jei norite gyventi ne tik gražiuose, tačiau ir švaraus oro sklidinuose namuose, tai yra puikus pasirinkimas.

 

Koks oras namuose mums gali būti pavojingas?

 

Verta pastebėti tai, kad oro pavojus dažnai yra nematomas, o tik jaučiamas. Tačiau, akivaizdūs visa to požymiai yra pastebimi ne iš karto. Tačiau, turime suvokti, kad tai yra ne ką mažiau pavojinga. Tarkime, kaip manote, ar oras vonios kambaryje gali būti pavojingas? Turbūt, niekada negalėjote pagalvoti, kad atsakymas yra TAIP! Būtina suprasti tai, kad drėgmė, kuri susimaišo su karštu oru tikrai nėra pats geriausias aplinkos sprendimas. Dėl šios priežasties, labai naudinga pagalvoti apie tai, kokią reikšmę visa tam turėtų vonios ventiliatorius: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/. Jis padėtų išsisklaidyti karšto oro sankaupoms jį vėdindamas. O tai reiškia, kad patalpoje bus naikinama ir drėgmė. Įdomu: Ekspertai suskaičiavo vėdinimo sistemų naudą ir kainą.

 

Be jokios abejonės, vėdinimas labai svarbus yra ir kitose patalpose. Tai gali būti virtuvė. Kaip vienu iš galimų vėdinimo variantų būtų galima paminėti tokias technines priemones, kaip mini rekuperatorius: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/. Puikiai suvokiame tai, kad gaminant maistą oras virtuvėje ne visuomet būna labai malonus. Tad, verdant, kepant ar kitaip ruošiant maistą, naudinga, kartu ir vėdinti orą. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *