Dienoraštis pasirinkimams


Šiandien apsispręskite, kam norite tarnauti; … bet aš ir mano namai tarnausime Viešpačiui Jozuės Rinksiuosi gėrį, o ne dienoraštis pasirinkimams, ir prisiimsiu atsakomybę už sprendimus.

  1. Evaldas Činga Follow on Twitter Send an email m.
  2. Žiedadulkių dienoraštis - Atsisakymas
  3. Gauti bitkoinų yra
  4. Turtingiausios bitkoinų piniginės
  5. Naudodamiesi www.

Privalomos vertybės užduotys Atlik šias tris privalomas vertybės užduotis. Tau jas pabaigus, tegul vienas iš tavo gimdytojų ar vadovų pasirašo po kiekviena užduotimi ir nurodo datą.

Interneto dienoraščio kūrimas naudojant bendravimo svetaines ir naujienų pranešimus

Dievo dukra gali išmintingai pasirinkti ir spręsti problemas. Reguliariai studijuok Šventuosius Raštus ir melskis, kad galėtum susilaukti pagalbos priimdama asmeninius sprendimus, pavyzdžiui, rinkdamasi dienoraštis pasirinkimams draugus, būdama maloni aplinkiniams, laiku keldamasi ir kita.

dienoraštis pasirinkimams

Aptark su vienu dienoraštis pasirinkimams gimdytojų ar vadovų, kaip nuolatinis Raštų studijavimas ir malda padėjo tau pasirinkti teisingai. Perskaityk brošiūrą Jaunimo stiprybės vardan.

dienoraštis pasirinkimams

Dienoraštyje surašyk kiekvieną brošiūroje aprašytą doro elgesio principą ir parašyk, kodėl svarbu nuspręsti gyventi pagal juos. Stenkis gyventi pagal teisumo standartus ir pasirink tris, kurių reikėtų stropiau laikytis.

ANA KARENINA. Lev Tolstoj audioknyga - poilsioerdve.lt

Galbūt nuspręsi atidžiau rinktis televizijos laidas, muziką, knygas ar kitas žiniasklaidos priemones, galbūt stengsiesi tobulėti kuklumo, kalbos ar sąžiningumo srityse. Po trijų savaičių šeimai, klasės draugėms ar vadovei papasakok apie savo pasikeitimą. Pasirinkimo laisvė, arba galimybė rinktis, yra viena iš didžiausių Dievo dovanų, kurią Jis suteikė Savo vaikams. Perskaityk iš Jozuės ; 2 Nefio 2 ir Doktrinos ir Sandorų —10 apie pasirinkimo laisvę.

Aldona Vilutytė: kiekvienas meno kūrinys daro įtaką mano gyvenimo sprendimams ir pasirinkimams

Su vienu iš gimdytojų ar vadovų aptark pasirinkimo laisvės teikiamus palaiminimus ir atsakomybę už pasirinkimus. Dienoraštyje parašyk, kaip supranti pasirinkimo laisvę ir veiksmų pasekmes. Papildomos vertybės užduotys Atlik tris papildomas vertybės užduotis.

Gali rinktis iš čia pateiktų arba užrašyti dvi pačios sugalvotas.

Prieš pradedant pastarąsias, tegul vienas iš tavo gimdytojų ar vadovų pasirašo po kiekviena iš dienoraštis pasirinkimams. Tau pabaigus, tegul vienas iš tavo gimdytojų ar vadovų pasirašo po kiekviena užduotimi ir nurodo datą. Perskaityk apie atgailą iš Izaijo ; Almos ; —35 ; Moronio —26 ir Doktrinos ir Sandorų —20 ; — Dienoraštyje užrašyk, ką tau reiškia atgaila. Gilinkis į atgailos procesą, melsk supratimo ir pritaikyk atgailos mokymus savo gyvenime.

Šventoji Dvasia tau padės teisingai pasirinkti. Su vienu iš gimdytojų, vadovų, draugių ar draugų mokykis apie Šventąją Dvasią skaitydama ir aptardama Ezekielio —27 ; Jono ; ; Galatams —25 ; 2 Nefio ; Moronio —5 ir Doktrinos ir Sandorų — Tuomet dienoraštyje užrašyk, kaip Šventoji Dvasia gali padėti tau kasdien teisingai pasirinkti.

Melsk nuolatinės Šventosios Dvasios draugijos ir gyvenk taip, kad būtum verta jos. Įsigilink dienoraštis pasirinkimams Merginų organizacijos temą, ko ji moko apie tai, kas esi, ką turėtum daryti ir kodėl turėtum tai daryti. Dienoraštyje aprašyk, ką kasdien darysi kuklumo, pasimatymų ir žiniasklaidos atžvilgiu, kad galėtum būti dvasiškai švari ir verta įžengti į šventyklą.

Atsisakymas

Dienoraštyje užrašyk, kaip šie pasirinkimai padės tau išlikti laisvai ir laimingai. Dienoraštis pasirinkimams rinktis yra viena iš Dangiškojo Tėvo plano mums sudedamųjų dalių. Skaityk Mozės —4 ; ir 2 Nefio Sudarydama savo išlaidų ir įplaukų dienoraštis pasirinkimams ir mokėdama dešimtinę, išsiugdyk įprotį išmintingai elgtis su pinigais. Mažiausiai dienoraštis pasirinkimams mėnesius gyvenk planuodama savo išlaidas. Paskirstyk prioritetus taip, kad galėtum patenkinti visas savo reikmes ir tik po to — norus.

Dienoraštyje užrašyk, ko išmokai, ir kaip, gyvendama pagal įgytas žinias, būsi palaiminta likusį gyvenimą.

Vertybės užduotys, pritaikytos asmeniniams poreikiams Sukurti įrašą Sukurti įrašą Vertybės projektas Pabaigusi šešias pasirinkimo ir atsakomybės vertybės užduotis, sukurk projektą, kuris padėtų tau pritaikyti tai, ko išmokai. Tai turėtų būti reikšminga užduotis, kuriai atlikti prireiks mažiausiai dešimties valandų.

Emilijos liudijimas epochos teisme Akvilė Naudžiūnienė.

Maldingai siek Šventosios Dvasios vadovavimo, kad galėtum išsirinkti prasmingą projektą. Tegul vienas iš tavo gimdytojų ar vadovų patvirtina projektą, tau dar jo nepradėjus.

Emilijos liudijimas epochos teisme

Pabaigusi parašyk įvertinimą. Dienoraštis dienoraštis pasirinkimams pateiktos kelios vertybių projekto idėjos. Naudodamasi brošiūra Jaunimo dvejetainis variantas, suteikiantis be indėlio premiją vardan ir padedama savo gimdytojų ar vadovų, surenk pati arba sudalyvauk diskusijoje, madų pristatyme ar kokiame kitame renginyje, padėsiančiame tau ir likusiam jaunimui pasirinkti laikytis Viešpaties normų.

Vadovaujant tavo gimdytojams ar vadovams, dienoraštis pasirinkimams suplanuoti ir pravesti jaunimo šokius ar kitokią veiklą, kurioje būtų mokoma apie deramą šokį ir muziką, apšvietimą ir aplinką.

Įvertink, kokiomis žiniasklaidos ir technologijos priemonėmis naudojiesi. Sukurk ir įgyvendink planą, pagal kurį nederama žiniasklaida nepatektų į tavo namus. Tegul tavo projektas skatina naudingą televizijos, filmų, muzikos, kompiuterių, interneto, mobiliųjų telefonų ir kitų žiniasklaidos priemonių naudojimą namuose.

Apie savo sumanymą papasakok šeimai ir aplinkiniams. Pritaikydama savo garderobą taip, kad šis atitiktų kuklumo standartus, išmok pagrindinių rūbų taisymo būdų. Įgyvendindama tvarkymo ar valymo projektą, nutark būti tvarkingesnė namie. Dienoraštyje užrašyk, kaip ši veikla padėjo kitose tavo gyvenimo srityse. Mano projektas: Planas, pagal kurį vykdysiu pasirinktą projektą: Sukurti įrašą.

dienoraštis pasirinkimams