Spiralinė prekyba


Informacija apie Poliesterinių spiralinių kilpų džiovinimo spiralinė prekyba popieriui gaminti Poliesterinės spiralinės džiovyklos audiniai tinka džiovinti pakavimo popierių, kultūros popierių, lentos ir plaušienos plokštę, kurių prašoma dideliu kiekiu.

spiralinė prekyba

Audinys yra plačiai naudojamas popieriaus gamybos, kasybos, maisto, farmacijos, spausdinimo ir dažymo, gumos pramonei. Taip pat gali būti naudojamas kaip konvejerio juostos ir laminavimo mašinų atitikimo diržas.

Poliesterinės spiralinės džiovinimo medžiagos turi didesnę oro pralaidumą, lygų paviršių, gerą stiprumą, ilgą darbo laiką ir savanorišką jungimąsi.

spiralinė prekyba

Poliesteriniai spiraliniai džiovykliniai audiniai, kurie specialioje medžiagoje pasižymi aukšta atsparumu temperatūrai, atsparumu dilimui ir atsparumu senėjimui ir pan. Gamybos procesas : Produktai Rodyti: Jei jus domina mūsų poliesterio monofilamento spiralinės konvejerinės džiovinimo tinklelis popieriaus gamybai, kviečiame pirkti ar didmeninės kokybės produktus su mūsų gamykla.

Kaip vienas iš pirmaujančių Kinijos gamintojų ir tiekėjų, turime spiralinė prekyba jūsų geriausias pasirinkimas.

spiralinė prekyba

Hot Tags: poliesterio monofilamento spiralinė konvejerio džiovinimo tinklelis popieriaus gamybai, Kinija, gamykla, gamintojas, tiekėjai, didmeninė prekyba, pirkti.