Prekybos modelius, Admiral Markets Group apima šias įmones:


Price Action modelis \

Jump to navigation Jump to search Daugelio lygių prekybos modelis — tiesioginių pardavimų modelis, kai nepriklausomi pardavėjai parduoda tam tikros kompanijos prekes. Legaliose daugelio lygių prekybos sistemose aukščiau esantys nariai negali uždirbti nė cento iš naujai pritrauktų narių registracijos mokesčių. Dažnai daugelio lygių modeliai reklamuojami kaip lengvo uždarbio modelis, tačiau iš tiesų uždirba tik tie žmonės, kurie labai aktyviai pritraukia pardavėjus - vartotojus.

prekybos modelius

Kartais daugelio lygių modeliai maišomi su nelegaliomis piramidinėmis schemomis. Daugelio lygių prekybos sistemos jau seniai sėkmingai veikia daugelyje pasaulio šalių ir yra pripažinta ekonomistų.

prekybos modelius

Tačiau daugelis nelegalių finansinių piramidžių pristato save kaip daugelio lygių prekybos modelius sistemą MLM taip klaidindamos ir pritraukiančios naujus narius. Nelegalioms daugelio lygių marketingo kompanijoms taip pat būdinga slėpti tiesą apie realius platintojų uždarbius.

prekybos modelius

Daugelio lygių prekybos modelis plačiai pritaikytas internetiniuose uždarbio projektuose, kuriuose galima uždirbti prekybos modelius internetą, skaitant laiškuspildant anketas ir panašiai. Šiuose projektuose realaus uždarbio galima tikėtis tik sukūrus po savim platų pritrauktųjų referral tinklą.