Prekyba stiklu. Pranašumai


Adresas: Rožių g.

prekyba stiklu

Veiklos sritys: automobilių stiklai; gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stiklas ir jo gaminiai; žemės ūkio prekyba stiklu. Šiuo metu tai viena didžiausių transporto stiklų gamykla Lietuvoje, turinti didžiausią firminių ir originalių traktorių Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.

prekyba stiklu

Adresas: Liepų g. Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai.

prekyba stiklu

UAB Stiklo prekyba stiklu pagrindinė veikla — stiklo konstrukcijų projektavimas, prekyba ir montavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba stiklu. Projektuojame individualiai kiekvienam klientui, taip pat, gaminame nestandartinę stiklo produkciją.

prekyba stiklu

Mūsų komanda mielai atvyksta į klientų namus, teikiamos individualios Adresas: Alyvų g. Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai. Įmonės specializacija - įvairi stiklo produkcijastiklo konstrukcijos ir jų montavimo darbai.

prekyba stiklu

Mes konsultuojame klientus, projektuojame ir sumontuojame stiklo konstrukcijas namuose Adresas: Partizanų g. Veiklos sritys: automobilių stiklai; langai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai. Prekyba įrankiais stiklų tamsinimui, stiklų tonavimui, stiklų klijavimui plėvele.

prekyba stiklu

Plėvelės stiklams nuo saulės, karščio, šalčio, blukimo, vagystės, įsilaužimo, vandalizmo, chuliganizmo, sužalojimo, sužeidimo, sprogimo — didmeninė