Pasirinkimo santykiai, Puikiausias būdas parodyti santykių tvirtumą – neviešinti jų feisbuke


Nuoroda nukopijuota aA Rašau Jums, nes turiu gyvenime didžiulę dilemą, kuri niekaip neišsisprendžia jau ne vienerius metus. Pradėsiu tiesiai, nevyniodama į vatą. Prieš daugelį metų, dar paauglystės pabaigoje, sutikau vaikiną, kurio negaliu pamiršti iki šiol.

Jis labai panašus bruožais į mane, mes labai panašūs. Tiek išore, tiek vidumi.

Nuorodos kopijavimas

Pradžia draugystės buvo labai graži, aš į viską žiūrėjau per rožinius akinius, maniau, sutikau savo gyvenimo meilę. Mes susitikdavome ne dažnai, per mėnesį kartą Mus anuomet jungė seksas. Kaskart susitikę pasimylėdavome. Viskas būtų buvę gal ir gerai, tik po kokio pusmečio jis man pasakė, kad nebenori bendrauti su manimi, kad mes pernelyg panašūs Aš tada labai kentėjau Stengiausi su juo susirašyti, bet jis mane ignoravo, pasikeitė telefono numerį ir paliko mane užsitvėręs didžiule siena.

Praėjo keletas metų, ir aš sutikau dar vieną žmogų, kuris buvo beveik mano idealas po buvusio vaikino. Tada atrodė, kad aš jau pasirengusi pradėti naujus santykius, jau žaizdos užgijo Mes pradėjome gyventi kartu, aš jį išties pamilau. Draugystės pradžioje nebuvau labai patikli, ne kartą pamelavau apie kai kurias mano gyvenimo aplinkybes, nes norėjau jam patikti. Žinoma, po kiek laiko viskas išaiškėjo, bet jis man atleido, ir viskas buvo puiku.

Susiję straipsniai 10 dalykų, neleidžiančių surūdyti meilei   Bet štai vieną gražią dieną pasirinkimo santykiai, kad reikia paieškoti buvusio savo, nes tuo momentu buvo įdomu, kaip jam sekasi, kaip jis begyvena Aš jo pasirinkimo santykiai. Tenka pripažinti tai.

Populiariausi

Ir radau jį viename socialiniame tinkle. Parašiau jam žinutę ir, kaip bebūtų keista, jis man atrašė. O tada ir prasidėjo dilema Ir tai tęsiasi iki šiol, jau kokius ketverius metus.

Aš jo negebu pamiršti. Dabar priėjau pasirinkimo santykiai ribą, kai savo mylimąjį nebe taip stipriai bemyliu. Dėl to kalta turbūt praeitis, kurios negaliu pamiršti.

Kodėl santykiai su vyresne moterimi gali būti vienas geriausių jauno vyro pasirinkimų

Man dėl to labai skaudu. Noriu išsilaisvinti iš tų pančių. Todėl noriu Pasirinkimo santykiai paprašyti, kad patartumėte, ką man pasirinkimo santykiai ar likti su tikrąja gyvenimo meile ir stengtis sukandus dantis pamiršti praeities žmogų, ar atnaujinti ryšius su pasirinkimo santykiai, nors jis man dabar vis dar abejingas, aš jį traukiu tik fiziškai, seksualiai? Buvusiajam reikia šeimos, o man reikia karjeros, apie šeimą tikrai negalvoju.

Likčiau viena, palikčiau savo vaikiną, kuris mane labai myli ir su buvusiuoju susitikinėčiau dėl artumo ir sekso, taip pat išklausymo ir pasikalbėjimo.

O tada, kaip sakoma, ateitis parodys Pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas Manau, kad jūsų pasirinkimas — susitikinėti su senu vaikinu ar pamiršti jį - iš tikrųjų stokoja vieno svarbaus dalyko - ką jūs mylite. Jei jūs tikrai mylėtumėte, svarstymų nebūtų. Jūs tik rašote, kad norite padaryti karjerą.

užsidirbti pinigų iš žmonių

Tai - jūsų intuityvus žinojimas, ir jis yra tikras. Jūs rašote apie seksą su senu vaikinu, ir apie tai, kad traukiate jį fiziškai, ir kad su juo smagu pasikalbėti. Jūs rašote apie tai, kad naujas vaikinas yra idealus ir jus myli. Tačiau jūs nerašote, ką mylite jūs pati. Tai nėra blogai. Tai tik rodo jūsų poreikį būti pasirinkimo santykiai, kuriam patenkinti gali neužtekti ne tik šių dviejų vaikinų, bet ir kelių kitų.

O jums norisi pasirinkti tarp dviejų žmonių, kurie jums nėra abejingi.

Kodėl šiuolaikiniai santykiai taip greitai išyra?

Kam jums būti su šiais žmonėmis, kurie jums nėra abejingi? Dažniausiai į tai žmones stumia meilės poreikis, ir ne bet kokios meilės, bet meilės, kurią mes turime gauti. O poreikis mylėti pačiai?

Psichologas J.

Jis nelabai jaučiamas iš jūsų laiško, nes karjera daugiau susijusi su pasiekimais, su savigarba. Mylėdami kitus mes dažniausiai mažiau dėmesio skiriame savo statusui ir pasiekimams.

O siekdami statuso priversti mažiau įsipareigoti prieš artimus žmones, mažiau jais rūpintis.

Genovaitė Petronienė. Santykiai poroje. Kontroliuoti ar paleisti?

Ir tuo pačiu mums reikia, kad kažkas mus mylėtų. Taigi, jūs labiau siekiate būti mylimai, nei mylėti, ir tuo pačiu siekiate daryti karjerą. Manau, kad teisingiausia būtų taip ir padaryti. Visai atsisakyti pasirinkimo santykiai jūs negalite.

Šis jūsų poreikis panašus į alkį: kad jums skirtų dėmesį, kad jumis žavėtųsi, kad jūsų trokštų, kad jus kalbintų ir glostytų. Abu vaikinai gali padaryti dalį šių veiksmų. Rinktis tarp šių žmonių nereikia, galima su dėkingumu priimti visa tai.

kaip užsidirbti pinigų internete, kokias programas studijuoti

Taip, manau, kad kol jūs nesate įsipareigojusi nei prieš vieną vaikiną, kol negalite pasakyti, kad mylite pasirinkimo santykiai nors iš jų, tol pasirinkimo santykiai galite derinti abu tarpusavyje. Neslėpdama, kad kol kas nepasiruošusi visiškai atsiduoti meilei.

Ir nesigėdykite to. Juk kalba eina ne apie įgeidžius, ne apie glostomą savimeilę, o apie tai, kad jums kažko reikia iš tikrųjų. Dažniausiai stiprūs meilės poreikiai reiškiasi tuomet, kai mums aiškiai truko meilės iš vieno ar abiejų tėvų, tačiau mes jautėme iš jų postūmį daug pasiekti.

Užtat mums įteigiama, kad teks dėti daug racionalių pastangų kelti ir išlaikyti savo statusą.

Psichologas J. Tilvikas: antrosios pusės paieškas apsunkina pasirinkimo paradoksas

Tačiau tuo pat metu mumyse gyvena poreikis būti mylimais, ir jei mes gyvenime nerandame mus mylinčių žmonių, mums vystosi ligos. Dėl to būtų neteisinga kaltinti mūsų egoizmu, jei mums trūksta esminių dalykų.

Ir nebūtų teisinga versti mus ko nors atsisakyti. O renkantis tarp kelių dalykų tenka kažkurių atsisakyti, tiesa?

strategija, kaip užsidirbti pinigų dvejetainiais opcionais

Jeigu jums, tarkime, reikia kalcio ir vandens, tai niekas neverčia jūsų rinktis tarp pasirinkimo santykiai ar vandens. Vandens jūs galite atsigerti iš vandens butelio, o kalcio gauti, tarkime, iš pieno ar kalcio tablečių.

Devynios vienatvės rūšys: viena jų — baisiausia   Ji labiau matoma, nei kitos jos amžiaus moterys, kurios metams bėgant pilkėja, pamažu susilieja su aplinka ir tampa visai nepastebimos, savo tinklaraštyje rašo Jolita Mikolaitienė.

Ir vandens pardavėjai neturėtų piktintis dėl to, kad jūs iš kažkur kitur gaunate kalcio. Nes jums pasirinkimo santykiai jie abu. Manau, kad jūs šiame pavyzdyje rasite kažkokį neteisingą požiūrį. Jums gali pasirodyti, pirkti anonimiškai bitkoiną žmonės - tai ne vanduo, ne kalcis ir apskritai ne medžiaga. Jie — ne vartojamos prekės, o gyvi žmonės. Tai tiesa. Ir jiems labai svarbu būti vieninteliais, būti mylimais išskirtiniu būdu.

Jie nesutiktų būti vienais iš daugelio. Jie nepasirašytų sandėrio, pagal kurį jie atliktų tik dalinį vaidmenį jūsų gyvenime.

Jie reikalautų, kad jūs pasirinktumėte, su kuriuo iš jų jūs norite būti. Pirmasis nenorėtų, kad jūs mylėtumėtės su kitu. O jūsų antrasis vaikinas greičiausiai reikalautų, kad jūs būtumėte su juo visą gyvenimą. Ir žinodama tai, jūs imate reikalauti iš savęs pačios pasirinkti. Tai - prievarta.

Mylėti mes pradedame tuomet, kai pradedame. Ir tuomet įsijungia ne svarstymai, o intuityvus žinojimas, pasirinkimo santykiai su šiuo žmogumi būsiu visą gyvenimą. Taigi, šiame etape jūs tiesiog negalite pasirinkti.

investuok į kriptovaliutas

Ir deja, tokiu atveju nei vienas iš jūsų vaikinų negali pasakyti, kad yra jūsų mylimas. Jeigu jie pasirašo tokiems santykiams, tai - jų reikalas.

Tai nereiškia, kad jūs esate kažkokia baisi egoistė.

dvejetainių opcionų prekybos platforma

Vienam jūs galite suteikti puikų seksą, kitam tapti Nuostabiąja Dama, kurią jis gali garbinti. Galima išlaikyti draugystę su vienu ir mylėtis su kitu. Vargu, ar jie galėtų susilieti ir tapti vienu žmogumi - tai būtų nerealus, fantastiškas derinys. Ir tokiu atveju jūs irgi turėtumėte tapti nerealia ir fantastiška moterimi, ir visa tai suteikti tokiam idealiam vyrui.

Santykiai: kaip nuspręsti, kurį geriau pasirinkti?

Tačiau jūs esate tokia, kokie esate. Šiame etape jūs galite priimti ir nelabai galite duoti. Pasirinkimo santykiai ateis poreikis mylėti pačiai, jūs tai pajusite, ir tuomet jokių kankinančių pasirinkimų daryti jums nereikės.

O štai vyras turi teisę to nedaryti, jam atseit leidžiama atsiduoti karjerai, pinigų uždirbimui, sportui ir pramogoms su draugais. Iš to stereotipo verta išeiti. Ir vyrai, ir moterys turi vienodą teisę atsiduoti karjerai, ir iš vyrų tiek pat galima tikėtis, kad jie puoselės meilę ir rūpinsis santykiais.

Tik kartelė neturėtų būti iškelta aukščiau, nei gali kiekvienas konkretus vyras kiekvienu konkrečiu momentu. Viskas keičiasi, žmonių poreikiai ir sugebėjimai - pasirinkimo santykiai pat. Taigi, linkiu jums gerbti savo poreikius ir kliautis intuicija. Rašykite: psichologui delfi. Nuorodos kopijavimas Santykiai: kaip nuspręsti, kurį geriau pasirinkti? Nuoroda nukopijuota Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.