Naudoti parinktį. Ar ši informacija buvo naudinga?


Dvipusį spausdinimą galite nustatyti ir skirtuko Greitoji sąranka Quick Setup dalyje Papildomos funkcijos Additional Features.

Naudojant šią diegimo iš naujo parinktį panaikinami ir atkuriami visi disko skaidiniai. Panaikinama Panaikinama Labai žemas Ši parinktis grąžins jūsų įrenginio būseną, panašią į buvusią pirmą kartą įjungus įrenginį, bus pašalinti asmeniniai failai ir programos, kuriuos galėjote įdiegti, atsižvelgiant į tai, kurias parinktis pasirenkate.

Naudoti parinktį

Įrenginio nustatymo naudoti parinktį naujo parinktis yra ne tokia veiksminga kaip švaraus diegimo parinktis, nors ji reikalauja turėti pakankamai vietos diske. Šiai parinkčiai reikia naudoti išorinį saugojimo įrenginį, pvz. Prieš pradėdami įsitikinkite, kad turite toliau išvardytus dalykus. Interneto ryšys Išorinis saugojimo įrenginys, pvz. Įsitikinkite, kad sukūrėte visų įrenginyje esančių failų, kuriuos norite išsaugoti, atsarginę kopiją naudoti parinktį saugojimo įrenginyje, pvz.

Atkūrimo galimybės naudojant „Windows 10“

Viskas iš šio disko bus panaikinta, kad būtų galima naudoti parinktį, todėl prieš tęsdami įsitikinkite, ar jis tuščias. Toliau nurodyta, naudoti parinktį tai padaryti.

naudoti parinktį

Kai atsisiuntimas naudoti parinktį baigtas, darbalaukyje atidarykite įrankį, tada pasirinkite Taip paklausti, ar norite leisti programai atlikti pakeitimus jūsų įrenginyje. Pasirinkite kalbą, leidimą ir architektūrą 64 bitų arba 32 bitųtada pasirinkite Pirmyn. Vykdydami nurodymus sukurkite diegimo laikmeną, tada pasirinkite Baigti.

naudoti parinktį

Atidarykite failų naršyklę ir pasirinkite diską, kuriame yra diegimo laikmena. Iš disko šakninio katalogo dukart spustelėkite setup.

Pasirinkite Keisti, jei norite pasilikti elementus.

Naudoti parinktį, Automobilinė kėdutė. Kaip parinkti ir tinkamai naudoti?

Pasirinkite vieną iš parinkčių ir pasirinkite Pirmyn: Išsaugoti asmeninius failus ir programas — bus išsaugoti asmeniniai duomenys, programos ir parametrai.

Išsaugoti tik asmeninius failus — bus išsaugoti asmeniniai duomenys ir parametrai, tačiau visos jūsų programos bus pašalintos. Nieko neišsaugoti — bus pašalinti visi asmeniniai duomenys, parametrai ir programos.

naudoti parinktį

Pirmiausia sukurkite atsargines failų kopijas, jei pasirenkate parinktį Nieko neišsaugoti. Jūsų kompiuteris diegimo metu gali būti keletą kartų paleistas iš naujo.

  1. Plokščias binarinių opcionų rodiklis
  2. Mažiau Parinktis teisinio rašto juoda linija lygina du dokumentus ir rodo tik tai, kas buvo pakeista.
  3. Greito nepastovumo diagrama Redagavimo parinktys Pažymėkite vieną ar daugiau toliau nurodytų parinkčių.
  4. Dvipusį spausdinimą galite nustatyti ir skirtuko Greitoji sąranka Quick Setup dalyje Papildomos funkcijos Additional Features.
  5. Dvejetainiai variantai įdomūs
  6. Kaip užregistruoti demonstracinę sąskaitą

Įspėjimas Švarus diegimas yra išplėstinė parinktis, padedanti pradėti įrenginį naudoti iš naujo. Rekomenduojame atlikti šiuos toliau nurodytus veiksmus tik jei esate įsitikinę, norite atlikti šiuos pakeitimus. Norėdami daugiau pagalbos, susisiekite su palaikymo tarnyba.

Iš naujo įdiekite „Windows 10“

Bus pašalinti visi jūsų asmeniniai failai, jūsų įdiegtos programėlės ir tvarkyklės, kompiuterio gamintojo programėlės ir tinkinimai bei jūsų dalyje Parametrai atlikti pakeitimai. Ši parinktis reikalauja naudoti išorinį saugojimo įrenginį, pvz. Šio tipo švarus diegimas panaikina ir naudoti parinktį naujo atkuria sistemos skaidinius. Jis panaikins visus asmeninius failus kas yra atkreipti dvejetainius variantus jūsų įrenginio ir skaidinį iš standžiojo disko, kuris šiuo metu yra naudojamas atkūrimo diskui.

Kai atsisiuntimas bus baigtas, darbalaukyje atidarykite įrankį, tada pasirinkite Taip paklausti, ar norite leisti įrankiui atlikti pakeitimus jūsų įrenginyje.

Pasirinkite kalbą, leidimą ir architektūrą 64 bitų arba 32 bitų. Dalyje Išplėstinė paleistis pasirinkite Paleisti iš naujo dabar.

Nustatyti kompiuterį iš naujo galite dalyje Parametrai, prisijungimo ekrane, naudojant atkūrimo diską arba diegimo laikmeną. Dalyje Iš naujo nustatyti šį kompiuterį  pasirinkite Pradėti ir rinkitės iš toliau pateiktoje lentelėje esančių parinkčių ir arba parametrų. Pašalinamos jūsų įdiegtos programos ir tvarkyklės. Pašalinami atlikti parametrų keitimai. Pašalinamos visos kompiuterio gamintojo įdiegtos programos.

Pasirinkite Naudoti įrenginį, tada pasirinkite įrenginį, atitinkantį jūsų naudojamą išorinį saugojimo įrenginį. Pasirinkite Diegti dabar, tada pažymėkite laukelį Sutinku.

Dabar įrenginyje bus parodytas diskų ir skaidinių sąrašas. Atlikite 5 veiksmą su kiekvienu sąraše pateikiamu disku, išskyrus tą, kuriame nurodyta Nepriskirta disko vieta.

Mažiau Pastaba: Norėtume jums kuo greičiau pateikti naujausią žinyno turinį jūsų kalba. Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų.

Kai baigsite, turėtų likti tik 0 diskas Nepriskirta disko vieta. Pasirinkite Pirmyn.

IM parinkčių nustatymas naudojant „Skype“ verslui

Baigus diegti įrenginys bus paleistas iš naujo. Tokiu atveju jis gali bandyti iš naujo paleisti iš išorinį saugojimo įrenginį.

naudoti parinktį

Jūsų įrenginys bus paleistas iš naujo. Kai bus baigta diegti ir jūsų įrenginys bus paleistas iš naujo, pasirinkite norimas įrenginyje naudoti nuostatas ir parametrus. Need more help?