Laikymas prekyboje


VPK Šalčininkų r.

laikymas prekyboje

PK pareigūnai reaguodami į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiu nustatymo, m. Apie Turgelių mstl. Įvykio vietoje buvo sulaikytas m.

laikymas prekyboje

Pareigūnams atlikus kratą, gyvenamajame name buvo rastas aparatas naminei degtinei gaminti, broga, pagaminta antisanitarinėmis sąlygomis, kurioje vizualiai apžiūrint plaukiojo tarakonai ir kiti gyviai ir ką tik pagaminta laikymas prekyboje degtinė.

Pagal minėtą faktą Vilniaus apskr. PK laikymas prekyboje ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso str.

laikymas prekyboje

Kita Vilniaus apskr. PK grupė darbavosi taip pat Turgelių mstl.

laikymas prekyboje

Pareigūnams nedelsiant atlikus kratą, gyvenamojoje patalpoje rasta apie 10 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą bei pakeliai įvairių rūšių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka tvarka finansų ministro patvirtinto specialiais ženklais — banderolėmis. Šalčininkų policija dėkinga vietos gyventojams už vertingą informaciją kovojant su šiais teisės pažeidimais ir toliau prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu Nr.

Dalintis Laikymas prekyboje pat skaitykite.

laikymas prekyboje