Laboratorijos prekyba


Rezultatas Smėlio išdavimo sistemos įrengimas Įmonė vykdo geležinkelių transporto paslaugas. Viena iš aptarnavimo sričių — lokomotyvų aprūpinimas talpų užpylimas specialiu smėliu, kuris naudojamas ratų sukibimui su bėgiais pagerinti.

Mūsų svetainė naudoja slapukus cookies. Šie slapukai skirti rinkti statistiką ir tobulinti svetainės veikimą bei parinkti tik Jums skirtą reklamą.

Jei Jūs sutinkate su šiems tikslams naudojamais slapukais, spauskite "sutinku" ir toliau naudokitės svetaine.

Todėl, kad užtikrintume šios užklausos formos veikimą, jūs turite pažymėti "sutinku su našumo slapukais". Slapukų naudojimo parinktys Duomenų apsauga. Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė ir negali būti išjungti.

laboratorijos prekyba

Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti ir yra ištinami išėjus iš svetainės. Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti svetainės lankomumą ir duomenų srauto šaltinius tam, kad galėtume sužinoti ir patobulinti svetainės veikimą.

Galimos vertės 0. Jie taip pat suteikia galimybę Jums rodyti suasmenintą informaciją.

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės "Google Analytics" statistikos sistema.

laboratorijos prekyba

Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja.

laboratorijos prekyba

Reklaminiai slapukai Šie slapukai, naudojami laboratorijos prekyba šalių, kad galėtume pateikti reklamą, atitinkančia jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją, apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti tai kuo jūs laboratorijos prekyba, tokiu būdu galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį laboratorijos prekyba nepažymėtą.

laboratorijos prekyba